Dames 1         Marco & Sjouke         2e divisie

  1. Mila Mellema
  2. Brecht Wittermans
  3. Fenna Hoekstra
  4. Sytske de Boer
  5. Nynke Geertsma-Westra
  6. Femmie Haanstra-Geertsma
  7. Anke van der Velde
  8. Monique de Wit
  9. Rianne Jasper
  10. Annelies v/d Goot
  11. Hieke de Boer
  12. Fenna Zeinstra
  13. Janny Lyklema
  14. Catharina Lyklema

Dames 2         Jan Peter                     1e klasse

  1. Sonja Wierda
  2. Hendrika van der Weit
  3. Alja Risselada
  4. Nynke Schilstra
  5. Jeltsje Minkema
  6. Paulien Verburg
  7. Mirjam Hobma
  8. Anouk Schram
  9. Annemieke v/d Zee

Dames 3         Niels/Menno               2e klasse

  1. Daniek vd Goot
  2. Linda Kuipers
  3. Ingrid Reinsma
  4. Nathalie Nauta
  5. Veerle Mink
  6. Naomi Gijzen
  7. Jorina de Vries
  8. Froukje de Boer

Dames 4         Fred                             3e klasse

  1. Rochelle Koops
  2. Eeuwrenske van der Zee
  3. Sharon Werkhoven
  4. Talitha de Groot
  5. Ineke Agricola
  6. Elise van der Heide
  7. Kristine Hoekstra
  8. Marije van der Linden
  9. Ali Boersma
  10. Anskje Pietersma

Dames 5         combi H3/D2  4e klasse        

  1. Anneke de Vries
  2. Anke Beuckens
  3. Annie Jager
  4. Marijke de poel
  5. Silvia Prins
  6. Hieke Zeldenrust
  7. Agatha Agricola
  8. Evelien Lyklema
  9. Renata Sprik
  10. Lies Paques (alleen trainen)

Dames 6         combi H1                    4e klasse

  1. Lenie Deinum
  2. Esther Hospes
  3. Marja Haringsma
  4. Ingrid Rienstra
  5. Marijke Nijholt
  6. Wiepkje van der Veen
  7. Siska Lubach
  8. Annette de Groot
  9. Jildou Kramer
  10. Ingrid Groenewold (alleen trainen)

Heren 1           Timo                Promotieklasse

  1. Paul Rienstra
  2. Jan Peter Rienstra
  3. Ewald Sprik
  4. Matthijs van Vliet
  5. Rudie Agricola
  6. Douwe Minkema
  7. Yke van der wal
  8. Menno De Boer

Heren 2           Fred                 2e klasse

  1. Hessel van der Werf
  2. Anton de Gier
  3. Marijn Paques
  4. Sebastiaan Visser
  5. Siebren Homma
  6. Jelle Rienstra
  7. Fred Haarsma
  8. Boy Bruno
  9. Ronnie Altenburg

Heren 3           Roelof             3e klasse

  1. Piet Zeldenrust
  2. Gerard Haitsma
  3. Wiebe Altenburg
  4. Frank Pleiter
  5. Sipko Mink
  6. Jacob Mink (alleen trainen)
  7. Piet Martens
  8. Johan Mous (gelegenheidsspeler)
  9. Jacob Dooitze Walinga (gelegenheidsspeler)
  10. Niels vd Linden (alleen trainen)

Heren 4 (alleen trainen)         Piet

  1. Lolke Hotsma
  2. Bouke Boomsma
  3. Rob Post
  4. Jan van der Weit
  5. Jelke Algra
  6. Harry de Jong

sponsors

Facebook

Twitter