Datum Tijd  Team thuis Team uit Veld Eerste scheidsrechter
           
     Vrijdag zaalwacht : dames 5      
20-09-2019 19:00  3VF/D.B.S. DS 4 S.N.V.V. DS 3 1 Dames 3
20-09-2019 19:00  D.B.S. HS 2 CoVos HS 2 2 Heren 1
20-09-2019 19:00  D.B.S. MC 2 VCK'76 MC 1 3 Dames 5
20-09-2019 20:15  D.B.S. DS 5 Staveren DS 1 3 Dames 6
20-09-2019 20:45  D.B.S. DS 3 S.N.V.V. DS 5 1 Dames 4
20-09-2019 20:45  D.B.S. HS 3 V.V.H. HS 2 2 Dames 1
20-09-2019 21:30  D.B.S. DS 6 Staveren DS 3 3 Dames 5
     Zaterdag :      
21-09-2019 17:30  Autoschade Kuiper/ D.B.S. DS 1 Bas Autowas/VV Voorsterslag DS 1 2 n.v.t.
21-09-2019 17:30  D.B.S. DS 2 HeVoC '89 DS 1 3 Heren 3
21-09-2019 17:30  D.B.S. MC 1 De Griffioen MC 3 1 MA1
21-09-2019 19:30  D.B.S. HS 1 Kwiek HS 1 2 n.v.t.
21-09-2019 19:30  Steegenga Mode/D.B.S. MA 1 A.V.C. '69 MA 1 1 Dames 2
21-09-2019 19:30  Bakkerij Meinsma/D.B.S. MB 1 A.V.C. '69 MB 2 3 Dames 4
           
     Vrijdag zaalwacht : dames 6      
04-10-2019 19:00  D.B.S. DS 3 v.c. Joure DS 4 1 Dames 4
04-10-2019 19:00  D.B.S. MA 2 VC Sneek MA 5 2 Dames 6
04-10-2019 19:00  D.B.S. MC 1 Punt Ut MC 1 3 Dames 6
04-10-2019 20:15  D.B.S. DS 6 Stânfries (IJ) DS 2 3 Heren 2
04-10-2019 20:15  D.B.S. DS 5 A.N.O. DS 1 2 Heren 2
04-10-2019 20:45  3VF/D.B.S. DS 4 Far Ut DS 2 1 Dames 3
04-10-2019 21:30  D.B.S. HS 3 Far Ut HS 1 3 Dames 1
04-10-2019 21:30  D.B.S. HS 2 NOK/BEO HS 1 2 Heren1
     Zaterdag :      
05-10-2019 17:30  Autoschade Kuiper/ D.B.S. DS 1 VC Sneek DS 3 2 n.v.t.
05-10-2019 17:30  D.B.S. DS 2 OPM Heerenveen DS 1 3 Heren 3
05-10-2019 17:30  D.B.S. MC 2 Sparta MC 1 1 MA1
05-10-2019 19:30  D.B.S. HS 1 OPM Heerenveen HS 2 2 n.v.t.
05-10-2019 19:30  Steegenga Mode/D.B.S. MA 1 Staveren MA 1 1 Dames2
           
  wedstrijd is verplaatst van 8-11-2019 naar 9-10-2019      
09-10-2019 19:00  Bakkerij Meinsma/D.B.S. MB 1 VC Drachten MB 3 1 Heren 3
           
  wedstrijd is verplaatst van 6-3-2020 naar 16-10-2019      
16-10-2019 20:30  DBS H2 DBS H3 1 Heren 1
           
    Vrijdag zaalwacht : Dames 3      
18-10-2019 19:00  3VF/D.B.S. DS 4 HeVoC '89 DS 5 1 Dames 3
18-10-2019 19:00  D.B.S. MA 2 Punt Ut MA 1 2 Dames 5
18-10-2019 19:00  D.B.S. MC 2 De Griffioen MC 2 3 Dames 5
18-10-2019 20:15  D.B.S. DS 6 H.V.V. It Heidenskip DS 1 3 Dames 2
18-10-2019 20:15  D.B.S. / WISKY DS 5 N.O.K. DS 2 2 Heren 3
18-10-2019 20:45  D.B.S. HS 2 Tsjûkemarders HS 2 1 Heren 1
18-10-2019 21:30  D.B.S. DS 3 De Griffioen DS 1 3 Kees Bergsma
18-10-2019 21:30  D.B.S. HS 3 Leevoc HS 3 2 Dames 1
           
     Zaterdag :      
26-10-2019 17:30  Autoschade Kuiper/ D.B.S. DS 1 Dalen DS 1 2 n.v.t.
26-10-2019 17:30  D.B.S. DS 2 Swette Switters DS 2 3 Heren 3
26-10-2019 19:30  D.B.S. HS 1 C.S.V. HS 2 2 n.v.t.
26-10-2019 19:30  Steegenga Mode/D.B.S. MA 1 VC058 MA 1 3 Dames2
           
     Vrijdag zaalwacht : Heren 3 Dit kom te vervallen en wordt op een andere datum ingepland
08-11-2019 19:00  D.B.S. MA 2 S.V.W. MA 2 2 Heren 3
08-11-2019 19:00  Bakkerij Meinsma/D.B.S. MB 1 VC Drachten MB 3 1 Heren 3
08-11-2019 19:00  D.B.S. MC 2 v.c. Joure MC 2 3 Heren 3
08-11-2019 20:15  D.B.S. HS 3 D.B.S. HS 2 2 Dames 1
           
     Zaterdag :      
09-11-2019 17:30  Autoschade Kuiper/ D.B.S. DS 1 Flash Nieuwleusen DS 1 2 n.v.t.
09-11-2019 17:30  D.B.S. DS 2 S.N.V.V. DS 2 3 Kees
09-11-2019 17:30  D.B.S. MC 1 S.N.V.V. MC 1 1 MA1
09-11-2019 19:30  D.B.S. HS 1 VC Sneek HS 2 2 n.v.t.
09-11-2019 19:30  Bakkerij Meinsma/D.B.S. MB 1 Oudehaske MB 1 3 Dames 2
09-11-2019 19:30  DBS MA2 SVW MA2 1 Heren 3
           
     Vrijdag zaalwacht : Heren 2      
15-11-2019 19:00  3VF/D.B.S. DS 4 Reva DS 2 1 Dames 3
15-11-2019 19:00  D.B.S. / WISKY DS 5 v.c. Joure DS 8 3 Heren 2
15-11-2019 19:00  D.B.S. MA 2 WISKY MA 1 2 Heren 2
15-11-2019 20:15  D.B.S. DS 6 Oeverzwaluwen DS 3 2 Dames 5
15-11-2019 20:15  D.B.S. HS 2 Staveren HS 1 3 Heren 1
15-11-2019 20:45  D.B.S. DS 3 HeVoC '89 DS 4 1 Dames 4
           
     Zaterdag :      
16-11-2019 13:00  Steegenga Mode/D.B.S. MA 1 Far Ut MA 1 2 Dames2
16-11-2019 13:00  Bakkerij Meinsma/D.B.S. MB 1 Top en Twel MB 1 3 Dames 6
16-11-2019 13:00  D.B.S. MC 1 WISKY MC 1 1 Dames 6
           
25-11-2019 19:00  3VF/D.B.S. DS 4 Reva DS 2   Kees Bergsma
           
           
     Vrijdag zaalwacht : Dames 4      
06-12-2019 19:00  D.B.S. DS 3 Be Fair DS 1 1 Dames 4
06-12-2019 19:00  D.B.S. MA 2 Makkum MA 1 2 Dames 4
06-12-2019 19:00  D.B.S. MC 1 N.O.K. MC 1 3 Dames 4
06-12-2019 20:15  D.B.S. DS 6 WSV DS 1 2 Heren 2
06-12-2019 20:15  D.B.S. / WISKY DS 5 Oeverzwaluwen DS 2 3 Heren 1
06-12-2019 20:45  3VF/D.B.S. DS 4 L.V.C. DS 2 1 Dames3
06-12-2019 21:30  D.B.S. HS 3 VC Sneek HS 3 3 Dames 1
06-12-2019 21:30  D.B.S. HS 2 vc Bolsward HS 2 2 Heren 1
           
     Zaterdag :      
07-12-2019 17:30  Autoschade Kuiper/ D.B.S. DS 1 Vovem'90 DS 1 2 n.v.t.
07-12-2019 17:30  D.B.S. DS 2 vc Bolsward DS 3 3 Heren 1
07-12-2019 17:30  D.B.S. MC 2 L.V.C. MC 1 1 MA1
07-12-2019 19:30  D.B.S. HS 1 De Plakkers HS 1 2 n.v.t.
07-12-2019 19:30  Steegenga Mode/D.B.S. MA 1 Vovem'90 MA 1 1  Kees Bergsma
07-12-2019 19:30  Bakkerij Meinsma/D.B.S. MB 1 VC Sneek MB 5 3 Dames 2
           
           
           
           
    2020      
           
  wedstrijd verplaatst van 8-11-2019 naar 13-1-2020      
13-01-2020 20:30  DBS H3 DBS H2 3 Doede de Vries
     Vrijdag zaalwacht : Heren 2      
24-01-2020 19:00  D.B.S. DS 3 Advendo DS 1 1 Heren 2
24-01-2020 19:00  MC1   3 MA1
24-01-2020 19:00  MA2   2 Heren 2
24-01-2020 20:15  D.B.S. DS 6 Heecherop DS 1 3 Heren 2
24-01-2020 20:15  D.B.S. / WISKY DS 5 Heecherop DS 2 2 Heren 2
24-01-2020 20:45  D.B.S. HS 3 NOK/BEO HS 1 1 Dames 1
24-01-2020 21:30  3VF/D.B.S. DS 4 Sparta DS 1 2 Dames 3
24-01-2020 21:30  D.B.S. HS 2 Leevoc HS 3 3 Dames 1
     Zaterdag :      
25-01-2020 17:30  Autoschade Kuiper/ D.B.S. DS 1 O.S.R. DS 1 2 n.v.t.
25-01-2020 17:30  D.B.S. DS 2 v.c. Joure DS 3 3 Kees
25-01-2020 17:30  MC1     MA1
25-01-2020 19:30  D.B.S. HS 1 Vovem'90 HS 2 2 n.v.t.
25-01-2020 19:30  MB1     dames 6
25-01-2020 19:30  MA1     Dames 5
           
     Vrijdag zaalwacht : dames 6      
07-02-2020 19:00  D.B.S. DS 3 A.V.C. '69 DS 3 1 Dames 4
07-02-2020 19:00  MA2   2 Dames 6
07-02-2020 19:00  MC   3 Dames 6
07-02-2020 20:15  D.B.S. DS 6 Makkum DS 3 3 Dames 3
07-02-2020 20:15  D.B.S. HS 3 Tsjûkemarders HS 2 2 Dames1
07-02-2020 20:45  3VF/D.B.S. DS 4 BEO DS 2 1 Dames 3
07-02-2020 21:30  D.B.S. / WISKY DS 5 vc Bolsward DS 8 3 Dames 6
     Zaterdag :      
08-02-2020 17:30  Autoschade Kuiper/ D.B.S. DS 1 De Vrienden/ Volco DS 1 2 n.v.t.
08-02-2020 17:30  D.B.S. DS 2 V.V.H. DS 1 3 Heren 1
08-02-2020 17:30  MC     MA1
08-02-2020 19:30  D.B.S. HS 1 VC058 HS 2 2 n.v.t.
08-02-2020 19:30  MA1      
08-02-2020 19:30  MB1      
     Vrijdag zaalwacht : Heren3      
28-02-2020 19:00  3VF/D.B.S. DS 4 OPM Heerenveen DS 3 1 Dames 3
28-02-2020 19:00  MC     MA1
28-02-2020 19:00  MA2     Dames 5
28-02-2020 20:15  D.B.S. DS 6 Top en Twel DS 3 3 Heren 3
28-02-2020 20:15  D.B.S. / WISKY DS 5 CoVos DS 5 2 Heren 3
28-02-2020 20:45  D.B.S. DS 3 OPM Heerenveen DS 2 1 Dames 4
28-02-2020 21:30  D.B.S. HS 3 CoVos HS 2 3 Dames 1
28-02-2020 21:30  D.B.S. HS 2 Far Ut HS 1 2 Heren 1
     Zaterdag :      
29-02-2020 17:30  Autoschade Kuiper/ D.B.S. DS 1 VC Zwolle DS 4 2 n.v.t.
29-02-2020 17:30  D.B.S. DS 2 CoVos DS 3 3 Niels vd Linden
29-02-2020 17:30  MC     MA1
29-02-2020 19:30  D.B.S. HS 1 CoVos HS 1 2 n.v.t.
29-02-2020 19:30  MA1     Dames 2
29-02-2020 19:30  MB1     Dames 6
           
     Vrijdag zaalwacht : Dames 4      
06-03-2020 19:00  D.B.S. HS 2 wedstrijd vervalt D.B.S. HS 3 1 Heren 1
06-03-2020 19:00  D.B.S. DS 3 WISKY DS 2 1 Dames 4
06-03-2020 20:45  3VF/D.B.S. DS 4 WISKY DS 1 1 Dames 3
           
     Zaterdag :      
14-03-2020 15:00  Autoschade Kuiper/ D.B.S. DS 1 L.V.C. DS 1 2 n.v.t.
14-03-2020 15:00  D.B.S. DS 2 BEO DS 1 3 Heren 3
14-03-2020 15:00  MC   1 MA1
14-03-2020 17:00  D.B.S. HS 1 BEO HS 1 2 n.v.t.
14-03-2020 17:00  MB1     Dames 2
14-03-2020 17:00  MA1     Dames 1
           
     Vrijdag zaalwacht : dames 5      
20-03-2020    MA2     Dames 5
20-03-2020    MC     Dames 5
20-03-2020 19:00  D.B.S. HS 3 Staveren HS 1 1 Dames 1
20-03-2020 20:15  D.B.S. DS 6 NOK/WalingaTrikes DS 1 3 Kees Bergsma
20-03-2020 20:15  D.B.S. / WISKY DS 5 XXL DS 1 2 Dames 4
20-03-2020 20:45  D.B.S. HS 2 VC Sneek HS 3 1 Heren 1
20-03-2020 21:30  3VF/D.B.S. DS 4 Tsjûkemarders DS 1 3 Dames 2
20-03-2020 21:30  D.B.S. DS 3 SDO DS 1 2 Dames 1
     Zaterdag :      
21-03-2020 15:00  Autoschade Kuiper/ D.B.S. DS 1 Sudosa-Desto DS 4 2 n.v.t.
21-03-2020 15:00  D.B.S. DS 2 VC/Zeus2K DS 1 3 Heren 3
21-03-2020 15:00  MC     MA1
21-03-2020 17:00  D.B.S. HS 1 VC/Zeus2K HS 1 2 n.v.t.
21-03-2020 17:00  MA1     Dames 2
21-03-2020 17:00  MB1     Dames 5
           
     Vrijdag zaalwacht : Dames 3      
03-04-2020 19:00  MA2     Dames 3
03-04-2020 19:00  MC     Dames 5
03-04-2020 19:00  3VF/D.B.S. DS 4 A.V.C. '69 DS 5 1 Dames 5
03-04-2020 20:15  D.B.S. DS 6 s.v. De Walde DS 1 3 Dames 3
03-04-2020 20:15  D.B.S. / WISKY DS 5 Molkwar DS 1 2 Heren2
03-04-2020 20:45  D.B.S. DS 3 Tsjûkemarders DS 2 1 Dames 4
03-04-2020 21:30  D.B.S. HS 3 vc Bolsward HS 2 3 Kees Bergsma
03-04-2020 21:30  D.B.S. HS 2 V.V.H. HS 2 2 Heren 1
     Zaterdag :      
04-04-2020 17:30  Autoschade Kuiper/ D.B.S. DS 1 De Bevers DS 2 2 n.v.t.
04-04-2020 17:30  D.B.S. DS 2 Punt Ut DS 1 3 Heren 1
04-04-2020 17:30  MC     MA1
04-04-2020 19:30  D.B.S. HS 1 vc Bolsward HS 1 2 n.v.t.
04-04-2020 19:30  MB1     Dames 6
04-04-2020 19:30  MA1     Dames 2

Facebook

Twitter