Datum Tijd Team thuis Team uit Veld  
           
Woensdag:          
23-09-2020 20:45 D.B.S. DS 5 XXL DS 1 2 Dames 6
23-09-2020 20:45 D.B.S. HS 3 Far Ut HS 1 1 Heren 1
           
           
Zaalwacht: Loon24/DBS D7      
25-09-2020 19:00 Steegenga Mode/D.B.S. MA 1 vc Bolsward MA 1 1 Dames 7
25-09-2020 19:00 D.B.S. DS 3 HeVoC '89 DS 4 2 Dames 1
25-09-2020 19:00 Bentacera/D.B.S. DS 6 LVVO DS 2 3 Dames 7
25-09-2020 20:15 D.B.S. DS 5 Iverto DS 1 3 Dames 7
25-09-2020 20:45 D.B.S. HS 2 vc Bolsward HS 2 1 Heren 1
25-09-2020 20:45 D.B.S. HS 3 V.V.H. HS 2 2 Dames 3
25-09-2020 21:30 Loon24/ D.B.S. DS 7 H.V.V. It Heidenskip DS 2 3 Dames 5
           
26-09-2020 17:30 D.B.S. DS 2 LVVO DS 1 1 Heren 2
26-09-2020 17:30 A.V.C. '69 MB 1 Bakkerij Meinsma/D.B.S. MB 1 1 Dames 3
26-09-2020 17:30 D.B.S. MC 1 Vovem'90 MC 1 3 Dames 7
26-09-2020 19:30 Autoschade Kuiper/ D.B.S. DS 1 Betech Olhaco DS 1 2 NVT
26-09-2020 19:30 D.B.S. HS 1 Lokomotiv Hydra HS 1 1 Jetske
           
Woensdag          
30-09-2020 20:45 D.B.S. HS 3 D.B.S. HS 2 3 Kees
           
Zaalwacht:    Bentacera/D.B.S. DS 6      
09-10-2020 19:00 Loon24/ D.B.S. DS 7 Staveren DS 4 3 Dames 6
09-10-2020 19:00 D.B.S. HS 2 A.V.C. '69 HS 3 2 Heren 3
09-10-2020 19:00 D.B.S. MB 2 Staveren MB 1 1 Dames 2
09-10-2020 20:15 D.B.S. DS 5 HeVoC '89 DS 7 3 Dames 6
09-10-2020 20:45 D.B.S. DS 3 Staveren DS 1 1 Dames 1
09-10-2020 20:45 D.B.S. HS 3 VC058 HS 6 2 Heren 2
09-10-2020 21:30 Bentacera/D.B.S. DS 6 VC Sneek DS 7 3 Dames 1
           
           
10-10-2020 17:30 D.B.S. DS 2 VC/Zeus2K DS 2 1 Dames 3
10-10-2020 17:30 Bakkerij Meinsma/D.B.S. MB 1 HeVoC '89 MB 1 2 Dames 6
10-10-2020 17:30 D.B.S. MC 1 JUMBO-Sellekamp/S.V.I. MC 2 3 Dames 6
10-10-2020 19:30 Autoschade Kuiper/ D.B.S. DS 1 Veracles DS 2 2 NVT
10-10-2020 19:30 D.B.S. HS 1 VC058 HS 3 1 Lenie
           
           
Maandag:          
26-10-2020 19:30 D.B.S. DS 2 VLO DS 1 1 Dames 5
           
zaalwacht:   D.B.S. HS 2      
30-10-2020 19:00 D.B.S. HS 3 Stasko HS 2 2 Dames 3
30-10-2020 19:00 Steegenga Mode/D.B.S. MA 1 HeVoC '89 MA 2 1 Heren 2
30-10-2020 19:00 D.B.S. MB 2 N.O.K. MB 2 3 Dames 2
30-10-2020 20:15 Bentacera/D.B.S. DS 6 Top en Twel DS 3 3 Heren 2
30-10-2020 20:15 Loon24/ D.B.S. DS 7 CoVos DS 8 1 Heren 2
30-10-2020 20:45 D.B.S. DS 3 Far Ut DS 2 2 Dames 1
30-10-2020 21:30 D.B.S. DS 5 Tsjûkemarders DS 3 3 Kees
30-10-2020 21:30 D.B.S. HS 2 N.O.K. HS 1 1 Heren 1
           
           
31-10-2020 17:30 Bakkerij Meinsma/D.B.S. MB 1 Reva MB 1 2 Heren 2
31-10-2020 19:30 Autoschade Kuiper/ D.B.S. DS 1 VC Grijpskerk / Brilmode Zuidhorn DS 1 2 NVT
31-10-2020 19:30 D.B.S. HS 1 De Plakkers HS 1 1 Heren 3
           
           
Zaalwacht:   D.B.S. DS 3      
13-11-2020 19:00 D.B.S. DS 5 CSC-Joure DS 1 2 Dames 3
13-11-2020 19:00 Steegenga Mode/D.B.S. MA 1 S.N.V.V. MA 1 1 Dames 3
13-11-2020 19:00 D.B.S. MB 2 Heecherop MB 1 3 Dames 2
13-11-2020 20:15 Bentacera/D.B.S. DS 6 WSV DS 1 3 Dames 5
13-11-2020 20:45 D.B.S. DS 3 V.V.H. DS 2 2 Dames 1
13-11-2020 20:45 D.B.S. HS 2 D.B.S. HS 3 1 Heren 1
           
14-11-2020 17:30 D.B.S. DS 2 O.T.I.B. DS 1 1 Dames 3
14-11-2020 17:30 Bakkerij Meinsma/D.B.S. MB 1 CoVos MB 1 2 Dames 5
14-11-2020 17:30 D.B.S. MC 1 VC Zwolle MC 1 3 Dames 7
14-11-2020 19:30 Autoschade Kuiper/ D.B.S. DS 1 Stentor DS 1 2 NVT
14-11-2020 19:30 D.B.S. HS 1 v.c. Joure HS 1 1 Heren 3
           
           
Zaalwacht:   D.B.S. HS 3      
20-11-2020 19:00 D.B.S. DS 3 S.N.V.V. DS 4 2 Heren 2
20-11-2020 19:00 Steegenga Mode/D.B.S. MA 1 De Griffioen MA 2 1 Heren 3
20-11-2020 19:00 D.B.S. MB 2 Oeverzwaluwen MB 2 3 Dames 2
20-11-2020 20:15 Bentacera/D.B.S. DS 6 Swette Switters DS 4 3 Dames 1
20-11-2020 20:15 D.B.S. DS 5 Hercules DS 2 1 Heren 3
20-11-2020 20:45 D.B.S. HS 2 Far Ut HS 1 2 Kees
20-11-2020 21:30 Loon24/ D.B.S. DS 7 N.O.K. DS 3 3 Dames 6
20-11-2020 21:30 D.B.S. HS 3 Oeverzwaluwen HS 1 1 Heren 1
           
21-11-2020 17:30 D.B.S. DS 2 Top en Twel DS 1 1 Heren 3
21-11-2020 17:30 Bakkerij Meinsma/D.B.S. MB 1 A.V.C. '69 MB 1 2 Dames 5
21-11-2020 17:30 D.B.S. MC 1 v.c. Joure MC 1 3 Dames 5
21-11-2020 19:30 Autoschade Kuiper/ D.B.S. DS 1 Wesseling DOK DS 1 2 NVT
21-11-2020 19:30 D.B.S. HS 1 Tsjûkemarders HS 1 1 Jetske
           
Zaalwacht:   Bentacera/D.B.S. DS 6      
11-12-2020 19:00 D.B.S. HS 3 Staveren HS 1 2 Heren 2
11-12-2020 19:00 Steegenga Mode/D.B.S. MA 1 VC Drachten MA 2 1 Dames 6
11-12-2020 19:00 D.B.S. MB 2 V.V.H. MB 2 3 Dames 2
11-12-2020 20:15 D.B.S. DS 5 Heecherop DS 3 1 Dames 6
11-12-2020 20:15 Loon24/ D.B.S. DS 7 Makkum DS 4 3 Dames 6
11-12-2020 20:45 D.B.S. HS 2 s.v. De Walde HS 1 2 Heren 1
11-12-2020 21:30 D.B.S. DS 3 Tsjûkemarders DS 1 1 Dames 1
11-12-2020 21:30 Bentacera/D.B.S. DS 6 Heecherop DS 2 3 Dames 7
           
12-12-2020 17:30 D.B.S. DS 2 S.V.W. DS 4 1 Kees
12-12-2020 17:30 Bakkerij Meinsma/D.B.S. MB 1 OPM Heerenveen MB 1 2 Dames 7
12-12-2020 17:30 D.B.S. MC 1 vv Voorsterslag MC 2 3 Dames 6
12-12-2020 19:30 Autoschade Kuiper/ D.B.S. DS 1 Sudosa-Desto DS 3 2 NVT
12-12-2020 19:30 D.B.S. HS 1 OPM Heerenveen HS 2 1 Heren 3
           
           
Zaalwacht:   D.B.S. DS 5      
22-01-2021 19:00 MA1   1 Dames 2
22-01-2021 19:00 MB2   3 Dames 2
22-01-2021 19:00 D.B.S. DS 3 Makkum DS 1 2 Heren 3
22-01-2021 20:15 Bentacera/D.B.S. DS 6 Staveren DS 3 3 Dames 5
22-01-2021 20:45 D.B.S. HS 3 A.V.C. '69 HS 3 2 Dames 3
22-01-2021 21:30 D.B.S. DS 5 Punt Ut DS 4 3 Dames 1
22-01-2021 21:30 D.B.S. HS 2 V.V.H. HS 2 1 Heren 1
22-01-2021 20:15 Loon24/ D.B.S. DS 7   1 Dames 5
           
23-01-2021 17:30 MC1   3 Meisjes A
23-01-2021 17:30 MB1   2 Heren 2
23-01-2021 17:30 D.B.S. DS 2 Punt Ut DS 2 1 Kees
23-01-2021 19:30 Autoschade Kuiper/ D.B.S. DS 1 Tjoba DS 1 2 NVT
23-01-2021 19:30 D.B.S. HS 1 VC/Zeus2K HS 1 1 Heren 3
           
           
Zaalwacht:   Loon24/ D.B.S. DS 7      
05-02-2021 19:00 MA1   1 Dames 7
05-02-2021 19:00 MB2   3 Dames 2
05-02-2021 19:00 D.B.S. HS 2 VC058 HS 6 2 Dames 3
05-02-2021 20:15 Bentacera/D.B.S. DS 6 CoVos DS 6 3 Dames 7
05-02-2021 20:15 D.B.S. DS 5 Top en Twel DS 4 1 Dames 7
05-02-2021 20:45 D.B.S. HS 3 N.O.K. HS 1 2 Heren 2
05-02-2021 21:30 D.B.S. DS 3 WISKY DS 2 1 Heren 1
05-02-2021 21:30 Loon24/ D.B.S. DS 7   3 Dames 6
           
           
06-02-2021 17:30 MC1   3 Meisjes A
06-02-2021 17:30 MB1   2 Dames 7
06-02-2021 17:30 D.B.S. DS 2 CoVos DS 4 1 Kees
06-02-2021 19:30 Autoschade Kuiper/ D.B.S. DS 1 VC Zwolle DS 3 2 NVT
06-02-2021 19:30 D.B.S. HS 1 CoVos HS 1 1 Lenie
           
           
Zaalwacht:   D.B.S. HS 2      
05-03-2021 19:00 MA1   1 Dames 2
05-03-2021 19:00 MB2   3 Dames 2
05-03-2021 20:15 Loon24/ D.B.S. DS 7   1 Dames 1
05-03-2021 19:00 D.B.S. DS 3 Oeverzwaluwen DS 2 2 Heren 2
05-03-2021 20:15 D.B.S. DS 5 v.c. Joure DS 8 3 Dames 1
05-03-2021 20:45 D.B.S. HS 2 Stasko HS 2 2 Dames 3
05-03-2021 21:30 Bentacera/D.B.S. DS 6 v.c. Joure DS 7 3 Heren 1
           
           
06-03-2021 17:30 MC1   3 Meisjes A
06-03-2021 17:30 MB1   2 Heren 2
06-03-2021 17:30 D.B.S. DS 2 V.V.H. DS 3 1 Heren 2
06-03-2021 19:30 Autoschade Kuiper/ D.B.S. DS 1 Woningkeuringen Friesland VC Bolsward DS 1 2 NVT
06-03-2021 19:30 D.B.S. HS 1 vc Bolsward HS 1 1 Jetske
           
           
Zaalwacht:   D.B.S. DS 5      
26-03-2021 20:15 Loon24/ D.B.S. DS 7   1 Dames 5
26-03-2021 19:00 MA1   1 Dames 5
26-03-2021 19:00 MB2   3 Dames 2
26-03-2021 19:00 D.B.S. HS 3 s.v. De Walde HS 1 2 Heren 1
26-03-2021 20:15 Bentacera/D.B.S. DS 6 Oeverzwaluwen/ De Wâlde DS 3 3 Dames 5
26-03-2021 20:45 D.B.S. DS 3 BEO DS 2 2 Dames 1
26-03-2021 21:30 D.B.S. DS 5 HeVoC '89 DS 6 3 Dames 7
26-03-2021 21:30 D.B.S. HS 2 Oeverzwaluwen HS 1 1 Heren 1
           
           
27-03-2021 17:30 MC1   3 Meisjes A
27-03-2021 17:30 MB1   2 Dames 5
27-03-2021 17:30 D.B.S. DS 2 A.V.C. '69 DS 4 1 Dames 5
27-03-2021 19:30 Autoschade Kuiper/ D.B.S. DS 1 Hemingway's Donitas DS 3 2 NVT
27-03-2021 19:30 D.B.S. HS 1 BEO HS 1 1 Heren 3
           
Zaalwacht:   D.B.S. HS 3      
16-04-2021 20:15 Loon24/ D.B.S. DS 7   1 Heren 3
16-04-2021 19:00 MA1   1 Dames 2
16-04-2021 19:00 MB2   3 Dames 2
16-04-2021 19:00 D.B.S. DS 3 Stânfries (IJ) DS 2 2 Heren 3
16-04-2021 20:15 D.B.S. DS 5 vc Bolsward DS 8 3 Dames 1
16-04-2021 20:45 D.B.S. HS 2 Staveren HS 1 2 Heren 1
16-04-2021 21:30 Bentacera/D.B.S. DS 6 N.O.K. DS 2 3 Dames 1
16-04-2021 21:30 D.B.S. HS 3 vc Bolsward HS 2 1 Heren 1
           
           
17-04-2021 17:30 MC1   3 Meisjes A
17-04-2021 17:30 MB1   2 Dames 7
17-04-2021 17:30 D.B.S. DS 2 vc Bolsward DS 6 1 Kees
17-04-2021 19:30 Autoschade Kuiper/ D.B.S. DS 1 Emmen'95 DS 1 2 NVT
17-04-2021 19:30 D.B.S. HS 1 Leevoc HS 1 1 Heren 3
           

Facebook